Bytový nábytek

Nábytek a interierové vybavení bytů a domů pro soukromé uživatele je nedílnou částí našeho výrobního programu.

  Prostory ať už kuchyně, obývacího pokoje, dětského pokoje, šatny, koupelny – prostě vše, kde je třeba vybavit prostor nábytkem – kuchyňskou linkou, jídelními sestavami se včetně sedacího nábytku, dětským nábytkem jakéhokoliv stylu, interierovými dveřmi z kvalitních přírodních materiálů, dřevěnými schody, úložnými prostory, vestavěnými skříněmi, až po různé atypické doplňky, které se nabízejí při návrzích celého interieru v závislosti na možnostech dané místnosti.

Prostor si osobně zaměříme, po vzájemné konzultaci se zákazníkem, kdy poznáme jeho přání, navrhneme řešení jak tvarové tak materiálové v podobě skic a barevného návrhu. Řešení opět konzultujeme se zákazníkem a po výběru vhodné varianty zpracujeme cenovou nabídku, kde jsou zohledněny možnosti klienta a zároveň i jeho přání týkající se materiálového výběru a výběru různých doplňků (kování, vnitřního vybavení skříní atp.) Po odsouhlasení pevné varianty s cenou začínáme vyrábět.

V tom je naše nesporná výhoda oproti jiným firmám, nabízející pevné služby – pro nás není žádné zákazníkovo přání nemožné – snažíme se vyjít maximálně vstříc tak, aby si zákazníci byli opravdu jisti svým konečným výběrem (vyvzorkování dýhy – druh dřeva, moření, čalouněné doplňky, různé možnosti ve výběru kování,…) a aby se na svůj nábytek již od pořátku výroby těšili.

Obývací pokoje

  • V zařízení obývacích pokojů opět nesmí chybět nábytkový prvek, ať už je to sestava pro audio a video vybavení, knihovna, konferenční stolek, sedací nábytek či jiný atypický kus nábytku, navržený přesně podle prostoru a typu každého bytu či domu. Prostor si přesně zaměříme a po konzultacích se....
    Nábytek pro obývací pokoje vám vyrobíme na míru včetně celého interieru.
Nábytek do kuchyně a jídelen

Nábytek do kuchyně a jídelen

  • Celé kuchyně i kuchyňské linky navržené a vyrobené na míru dle přání zákazníka, v závislosti na možnostech daného prostoru. Používáme všechny dostupné a hodící se materiály - dýha / PUR lak polomat, mat a vysoký lesk v jakémkoliv RAL odstínu, LTD desky, Homapal, Polyrey, kovolamináty a další z celé řady mových materiálů. U pracovních desek kuchyňských linek pracujeme i s materiály, jako je technistone, corian, přírodní kámen a masivní dřevo - dub, buk, teak.
Venkovní vchodové dveře

Dveře a zárubně

  • Výroba dýhovaných dveří má v naší firmě dlouholetou tradici, vyrábíme dveře s obložkovou zárubní dle svého osvědčeného způsobu (pokud máte zájem, rádi Vás přivítáme ve firmě a na vzorových dveřích Vám typ námi vyráběné obložkové zárubně předvedeme) dále dveře bezpolodrážkové, které jsou zároveň se zárubní, dveře kazetové klasické, dveře moderního stylu, dveře s různě skládanou dýhou, mořené na kterýkoliv odstín, dveře prosklené, ...
schodiště a zábradlí

Schodiště a zábradlí

  • Pro atypické prostory chodeb a schodišť naše firma vyrobila již celou řadu schodů z masivu - převážně z dubového a bukového, s - nebo bez podstupnic, včetně zábradlí - buď celomasivního, nebo ve spolupráci se zámečníky, či sklenáři, kteří zde také uplatnili své řemeslo v naší režii.