Bytový nábytek

Jídelní stoly

Jídelní stůl dýhovaný Vyrábíme stoly z masivu, dýhované i v povrchu vysoký lesk jakékoliv barvy dle ral vzorníku.

Bytový nábytek: 

Nábytek do koupelny

Nábytek do koupelny - to jsou hlavně skříňky se zásuvkami či dvířky, police a poličky, kombinované desky s umyvadly a úložnými prostory. To, co je na nábytku do koupelen a toaletních místností důležité, je kvalitní povrchová úprava. Pokud si zákazník přeje dýhovaný nábytek do koupelny, vyrobíme nábytek vysoce funkční a kvalitní tak, aby i ve vlhkých prostorech spolehlivě fungoval.

Bytový nábytek: 

Nábytek do dětských a studentských pokojů

Dětský pokoj je pro jeho obyvatele a uživatele prostor, který obývá během svého vývoje až do téměř dospělého věku. V průběhu tohoto vývoje se u dítěte spolu s fyzickým vyspíváním rozvíjí také psychika. Vlastní a soukromý prostor doplněný o vhodné nábytkové vybavení je proto jedním z předpokladů harmonického a zdravého rozvoje dítěte.

Bytový nábytek: 

Nábytek pro obývací pokoje

V zařízení obývacích pokojů opět nesmí chybět nábytkový prvek, ať už je to sestava pro audio a video vybavení, knihovna, konferenční stolek, sedací nábytek či jiný atypický kus nábytku, navržený přesně podle prostoru a typu každého bytu či domu. Prostor si přesně zaměříme a po konzultacích se zákazníkem, kdy nám předestře svoji představu, zvolíme vhodné řešení a vytvoříme skicu a návrh nábytku tak, jak by mohl vypadat.

Bytový nábytek: 

Stránky

Subscribe to RSS - Bytový nábytek