Dveře a zárubně

Navrhneme a vyrobime, popřípadě rovnou vyrobíme, pokud již máte hotový návrh od architekta, či jasnou představu a skicu na papíře, dveře jak interierové, tak i vchodové (exteriérové). Pro výrobu dveří používáme nejlepší materiál, který je možný sehnat – laťovku, kterou odýhujeme přírodní dýhou z dřeviny, kterou si vyberete dle přání.

Laťovka je velmi kvalitní materiál, vyrobený z lepeného masivního dřeva, tzv. spárovky, z obou stran poté pokryt tzv. poddýžkou a tenkou vrstvou z MDF deskoviny. Materiál je to velmi lehký, na rozdíl od masivu tvarustálý a také na rozdíl od masivu je možno si vybrat, jak budou Vaše dveře odýhovány – s lety příčně, nebo svisle směrovanými, dýhu lze různě kombinovat a sesazením dýhových listů tvořit různý směr let.

Dveře vyrábíme s obložkovou zárubní vlastní konstrukce, která zaručí přesný vzhled i při nerovných dveřních otvorech. Do této zárubně je možno též osadit dveře tzv. „bezpolodrážkové“, což je trend dnešní doby. Pro tento účel používáme skryté panty, které působí velmi elegantně.

Pro povrchovou úpravu používáme velmi kvalitní PUR laky od firmy ICLA,  jsou to laky tvrzené, tzv. „podlahové“, abychom zajistili kvalitu a dlouhou životnost Vašich dveří.

Dveře jsou další naší specialitou, dveřní otvory si u Vás přesně zaměříme, navrhneme Vám dveře včetně zárubně přesně na míru Vašeho prostoru a designem, který vychází z Vaší představy.

Bližší informace o typech dveří, které si u nás můžete objednat, Vám rádi sdělíme v naší provozovně, rádi Vás přivítáme při Vaší třeba i nezávazné návštěvě.

Naši subdodavatelé při výrobě dveří: Firma COBRA – kliky + doplňkové kování, TKZ Polní – skryté panty pro bezpolodrážkové dveře, SIMONSWERK – skryté panty pro bezpolodrážko­vé dveře