Materiály k výrobě nábytku

Specializací naší firmy je výroba, dodávka a montáž atypického nábytkového vybavení na míru představám zákazníka a daného prostoru, proto pro nás nic není nemožné - samozřejmě v rámci existující nabídky a materiálového výběru. Přijďte s jakoukoliv Vaší představou, vždy Vám rádi poradíme a nabídneme ty nejnovější trendy v kolekcích následujících materiálů:

Masivní dřevo - dub, buk, javor, jasan, ořech, olše, bříza, třešeň, hrušeň, smrk, borovice, modřín - atd., z exotických dřevin wenge, zebrano, padouk, makasar, palisandr, eben na naší provozovně máme vzorníky veškerých možných dřevin, stačí si vybrat. Stejné je to u dýhovaného nábytku - nabídka dřevin je v podstatě stejná s nabídkou masivního materiálu.

Povrchová úprava přírodních materiálů

Dýhovaný nábytek, samozřejmě i včetně masivných doplňků, je možno přimořit dle výběru do jakékoliv barevné varianty, dýhy jdou různě kombinovat, vytvářet intarzované plochy a sesazovat je tak, abychom dostali žádanou kresbu. Povrchová úprava je tvořena PUR lakem - hluboký mat, polomat, lesk, vysoký lesk - to vše i v uni barvách, dle RAL vzorníku lze namíchat všechny možné odstíny. Na přání a v ceně zakázky je vyvzorkování barev, dýhy + lakovaného povrchu a moření.

Materiály "umělé"

- lamino desky - výběr z nejnovějších vzorníků od firem JAF holz, Dřevobis, Démos trade, včetně výběru pracovních kuchyňských desek, zádových kuchyňských desek

- kovolamináty - Homapal, Decodur

- umakartové folie - Polyrey, Homapal, Homastone, Decodur, JAF holz

Nové materiály

- oberflex, marotte

Konglomerovaný, či tzv. "umělý" kámen

- technistone, corian, solidstone

Různé materiály pro výrobu nábytku

V naší provozovně si dále můžete vybrat materiály jako sklo - lacobel - barvené sklo, sklo matné, pískované, s bezpečnostní folií, sklo vrstvené..... Samozřejmostí jsou výběry z katalogů předních firem, zabývajících se výrobou kování a vnitřního vybavení nábytku - Haefele, Hettich, Blum, atp.

Typový nábytek od různých firem

U nás si také můžete vybrat z kolekce typového sedacího nábytku - dlouhodobě spolupracujeme s firmou TON a.s., z aktuální katalogové obchodní nabídky si můžete vybrat jakýkoliv typ výrobku, očalouníme a dodáme v jakémkoliv odstínu moření. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem kancelářského sedacího nábytku, naším subdodavatelem je firma Saidl Seating, která má v nabídce celou řadu kvalitních a ergonomických židlí, určených pro Vás.

Součástí nabídky na výrobu atypického nábytku je výběr materiálu a veškerých komponentů, které si vyberete - je pro nás proto samořejmostí dát Vám k výběru k dispozici vždy nejnovější vzorníky a katalogy, které dané firmy nabízejí. Nemusíte jezdit k výrobcům, u nás si materiál rovnou vyberete a my zařídíme vše ostatní.