Nábytek do koupelny

Nábytek do koupelny - to jsou hlavně skříňky se zásuvkami či dvířky, police a poličky, kombinované desky s umyvadly a úložnými prostory. To, co je na nábytku do koupelen a toaletních místností důležité, je kvalitní povrchová úprava. Pokud si zákazník přeje dýhovaný nábytek do koupelny, vyrobíme nábytek vysoce funkční a kvalitní tak, aby i ve vlhkých prostorech spolehlivě fungoval. Pro tento účel naše firma používá kvalitní tvrzené a voděodolné laky od italské firmy ICLA.

Postup objednání koupelnového nábytku

Při předání hotového nábytku Vám předáme informace, týkající se jeho obsluhy a ošetřování.

Před návrhem a výrobou prostor prohlédneme, navrhneme vhodné řešení, prodiskutujeme s Vámi,  vytvoříme skicu a návrh nábytku tak, jak by mohl vypadat. Koupelnový nábytek může být kombinovaný se skleněnými, nebo zámečnickými doplňky. Atypický koupelnový nábytek - to je řešení pro Vaší koupelnu, které  je plně funkční a praktické a díky individuálnímu řešení na míru dané místnosti je nejlepším možným řešením.

Otevřené police do koupelny

Otevřené police do koupelny

  • Designové, ale zároveň funkční - to jsou otevřené úložné prostory. Police, či regály, navržené rozměrově a designově tak, aby splňovaly svůj účel a zároveň esteticky doplňovaly místnost. Dýhované police, niky či skříňky opatřené kvalitní voděodolnou povrchovou úpravou.
Skříňka pod umyvadlo do koupelny

Skříňky pod umyvadla

  • Umyvadla různých tvarů, zrcadlo přes celou stěnu, hodně prostoru díky propojení umyvadla s horní deskou a využití celého prostoru pod umyvadlem díky vestavěné skríňce s úložnými prostory -  to je řešení, které Vám nabízíme, vždy v závislosti na daném prostoru a v souladu s Vaší představou.
Úložné dýhované prostory do koupelny

Atypické desky pod umyvadla

  • Koupelny a dýhované povrchy - s povrchovou úpravou mají naši zákazníci velmi kladné zkušenosti. Dýhovaný nábytek namoříme do barvy dle Vašeho výběru, poté nalakujeme voděodolným lakem a nábytek vhodný do koupelny můžeme namontovat. S příslušnou péčí s tímto nábytkem získáte útulný interierový prvek.
Komoda závěsná se zásuvkami

Úložné prostory do koupelen a toalet

  • I koupelny jsou místo, kde je třeba počítat s úložnými prostory. K tomu poslouží různé komody, police a zásuvkové skříňky, navržené na míru prostoru Vaší koupelny.