Nábytek do kuchyně a jídelen

Pokud Vám nevyhovuje klasická typová nabídka kuchyňských studií, navrhneme Vám kuchyňskou linku tak, aby splňovala Vaše požadavky a složením prvků, jejich uspořádáním, velikostí a tvarem vhodně vyplnila daný prostor
pro tuto část domu či bytu.

 Zároveň si u nás vyberete ze široké škály kombinace materiálů a barev, ať už jsou to materiály přírodní – dýha, masiv, pro pracovní desku například kámen přírodní či aglomerovaný, nebo materiály upravené – corian, různé druhy homapalových folií, dnes již vyráběných nejen jako kovolamináty, můžete si také vybrat různé motivy napodobenin kamene v přírodních odstínech, kombinace laminace, skla typu lacobel v různých barvách, výběr je opravdu široký.

A my jsme tu proto, abychom s Vámi Vaší představu zkonzultovali a došli k výběru nejvhodnějších variant.

Vaší kuchyň můžeme zrealizovat i včetně dodání a zapojení elektrospotřebičů, dřezové baterie, myčky a osvětlení – prostě dodání kuchyně „na klíč“.

Kuchyňská linka - návrh

Kuchyňské linky

 • Kuchyňské linkyvyrobíme, dodáme a namontujeme Vaší kuchyňskou sestavu tak, jak si přejete – samozřejmě po vytvoření návrhů a projektové dokumentace, která je výsledkem několikerých konzultací, kde s Vámi projednáme všechny možné varianty provedení, vycházející z Vaší představy a v souladu s možnostmi daného prostoru, ergonomickými předpisy a tak, aby zrealizovaná kuchyň splňovala všechny funkční a estetiské vlastnosti moderního vybavení.
Kuchyňské a pracovní desky

Kuchyňské a pracovní desky

 • Kuchyňské desky – výběr je dnes opravdu široký – v naší vzorkovně si přímo můžete vybrat z materiálů, jako jsou:
  klasické – pracovní desky laminované v různých sílách a dekorech dle vzorníků,
  dřevěné – masiv upravený dle přání, většinou z dubu, buku či exotických dřevin,
  kamenné – přírodní druhy kamene – např. žula aglomerovaný kámen – technistone corian, staron – tyto plochy jsou možné vytvořit kompaktně včetně dřezového otvoru, zcela atypicky a na míru
Kuchyňské a jídelní stoly

Kuchyňské a jídelní stoly

 • Nedílnou součástí interierového vybavení kuchyňských koutů a jídelen jsou jídelní stoly. Navrhneme a vyrobíme Vám stůl podle Vašeho přání – vždy však v souladu s ergonimickými požadavky na tento druh nábytku.
 • U nás si vyberete druh materiálu – dýhu z dřeviny podle Vašeho vkusu, lze domořit podle Vašeho stávajícího interieru, připravíme několik vzorků, vytvořených právě pro Vás – toto je samozřejmost ke každé realizaci. Stůl moderní, z rovnoleté, či různě skombinované sesazenky, nebo stůl rustikální, podle Vašeho návrhu – u nás máte nepřeberné množství variant…
Kuchyňské židle ze dřeva

Kuchyňské židle

 • Kuchyňské židle – také sedací nábytek si můžete vybrat v naší provozovně. Pokud si přejete něco zvláštního a atypického, židličky Vám navrhneme a vyrobíme z kvalitního masivního materiálu, očalouněné například přírodní kůží, nebo koženkou či potahovou látkou dle výběru, nebo si u nás sedací nábytek můžete vybrat podle katalogu od firmy TON, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, není problém se domluvit na barvě mořidla, typu potahoviny a počtu kusů židliček, lavic, barových sedaček atp.
Kuchyňský bar

Kuchyňský bar

 • Kuchyňský bar – častým doplňkem atypicky řešených kuchyní jsou tzv. barové desky, či přídavné pulty, které mnohdy tvoří dělící prvek u kuchyňských koutů a jídelní části obytné kuchyně.
Kuchyňské ostrůvky

Kuchyňské ostrůvky

 • Kuchyňský ostrůvek – tam, kde je možno si dovolit větší využití prostoru pro umístění pracovních ploch a úložných prostor navrhujeme doplnit klasické pracovní plochy tzv. „kuchyňským ostrůvkem“. Tento doplněk je po realizaci vždy velmi oceněn a mnohdy se stává stěžejním prvkem celé kuchyně, ať už při přípravě pokrmů, či při ranní snídani, nebo pro posezení u kávy.

Ukázka kuchyňského a jídelního nábytku