Nábytek pro obývací pokoje

V zařízení obývacích pokojů opět nesmí chybět nábytkový prvek, ať už je to sestava pro audio a video vybavení, knihovna, konferenční stolek, sedací nábytek či jiný atypický kus nábytku, navržený přesně podle prostoru a typu každého bytu či domu. Prostor si přesně zaměříme a po konzultacích se zákazníkem, kdy nám předestře svoji představu, zvolíme vhodné řešení a vytvoříme skicu a návrh nábytku tak, jak by mohl vypadat. Výběr dřeviny, popřípadě jiného materiálu spolu s různými doplňky skleněnými, či kovovými je předmětem několika jednání, které nakonec vyústí v řešení, se kterým bude spokojen zákazník a které je plně funkční a praktické.

Obývací stěna

Moderní obývací stěny

  • Moderní sestavy do obývacích pokojů – (místo obývacích stěn) Obývací pokoj a jeho prostor má také své požadavky na vybavení nábytkem – sestavy pro audio a video, policové skříňky, různé úložné prostory ať už se zásuvkami, policemi, dvířky prosklenými či dřevěnými – samozřejmě přizpůsobené danému prostoru – to jsou nábytkové prvky, které tuto místnost vhodně zaplňují.
Dřevěná policová stěna

Dřevěné policové stěny

  • Dřevěné policové stěny – atypické nábytkové prvky v podobě sestav na knihy a různé doplňky, které s umístěním na místnosti vhodně dekorují a zároveň plní funkci úložného prostoru.
Sedací souprava na míru

Sedací soupravy na míru

  • Sedací soupravy na míru – rozkládací pohovky, čalouněné lavice, postele a přistýlky s úložným prostorem, čalouněné židle a křesla atypických rozměrů, ale i typové výrobky – to vše pro Vás rádi zajistíme.
Luxusní komoda dýha americký ořech

Stylové komody, skříně na míru

  • Stylové komody – soliterní nábytek, různých variant, kombinací materiálů, barev a funkcí úložných prostor – atypické kousky nábytku, vhodně doplňující obývací prostory domu, či bytu.
Luxusní stůl dýhovaný, kombinace amerického ořechu a vloženého pásku z javoru

Jídelní, odkládací a konferenční stolky 

  • Jídelní, odkládací stoly a konferenční stolky – stolový nábytek, od jídelních stolů různých rozměrů, materiálů a barev, po stolky konferenční, odkládací a různé jiné…