Náš návrh

Na základě Vaší představy, ať už ve formě vlastního nákresu, nebo návrhu od architekta, se s Vámi sejdeme a upřesníme detaily.

Na základě této konzultace, kde jsou řešeny rozměry nábytku, konstrukce, materiály a barevné řešení - to vše v souladu s funkčností a prostorem, kam budeme nábytek instalovat, vypracujeme návrh ve formě výkresové dokumentace, kterou s Vámi ještě před započetím samotné výroby prokonzultujeme a upřesníme.

Naším cílem je to, aby každý, kdo si u nás nábytek objedná, si byl jistý, že "právě tak to chtěl", aby nábytek na zakázku od nás správně fungoval, zapadal do stávajícího interieru a designově splňoval ty nejvyšší požadavky.

Před výrobou Vašeho nábytku je nutné

Naše truhlářství nabízí komplexní služby, nábytek Vám vyrobíme podle návrhu architekta, či podle Vaší představy
na základě předaného návrhu zpracujeme výrobní dokumentaci, nebo Vám návrh vypracujeme sami
– ve formě perspektivních pohledů a 3D počítačové vizualizace.

 Návrh interiéru vypracujeme po několikerém sezení se zákazníkem. Pokud si u nás nábytek objednáte, je návrh vypracován bezplatně, pokud si u nás objednáte pouze návrh, je ohodnocen dle rozsahu zakázky a daného interieru, cena se pohybuje od 1.000 Kč do 10.000 Kč.

Vizualizace jednotlivých kusů nábytku (stůl, komoda, police) je poskytována zdarma. V galerii můžete vidět naše vypracované návrhy jak jednotlivých kusů nábytku, tak i ucelených interierových prvků.

Prohlédněte si vizualizaci nábytku do ložnice nebo ukázky našeho nábytku v pdf v programu Acrobat Reader, který si můžete stáhnout zdarma.

Sestava nábytku do ložnice.pdf, 533.64 KB
Ukázka vizualizace nábytku.pdf, 256.27 KB