Král Interier CZ, s.r.o.

Vzorkovna Král Interier CZ

Historie

Začátky zakázkového truhlářství Král Interier CZ spadají do roku 1989 – 1990, kdy měla truhlárřská provozovna charakter malé živnostenské firmy, uspokojující potřeby soukromých osob po stylovém a moderním nábytku a interierovém vybavení jejich interiérů. Postupně s uvolněním politické situace se firma začala rozrůstat a dostávat tak nynější podobu zakázkového truhlářství.

Současnost

V současné době má truhlářství Král Interier CZ zaměření především na výrobu atypického, stylového, moderního, design nábytku na míru a zakázkové výroby interiérového vybavení pro široké spektrum zákazníků, od soukromých osob po firmy, požadující zařízení atypického interiéru na míru:

Zakázkové truhlářství Král Interier CZ zaměstnává v současné době optimální počet pracovníků, kteří během realizací jak menších a jednodušších, tak i velmi rozsáhlých a složitých zakázek získali bohatou praxi, zručnost a zkušenosti.

Král Interier CZ - zakázková výroba nábytku, jsme firma jež je schopna vytvořit a zpracovat samostatně i ten nejnáročnější architektonický návrh a proměnit jej v precizní řemeslný nábytkový kousek.

Budoucnost

Do budoucna chceme zakázkové truhlářství Král Interier CZ, doposud vyrábějící atypický, moderní nábytek, vždy respektující zákazníkova přání, nadále rozvíjet a poskytovat profesionální služby týkající se návrhů a dodávek interiérů včetně veškerého vybavení, souvisejícího s danou zakázkou a postupovat dle nových a stále se rozvíjejících trendů jak v materiálové nabídce, tak i co se týče návrhů a odborných konzultací nad každou zakázkou.

Nedílnou součástí každé zakázky je vlastní doprava na místo realizace, montáž nábytku, případná úprava dle skutečnosti a ostatní služby s tím spojené.

Samozřejmostí v případě nabídky interiérových realizací zůstává návrh realizace ve formě perspektivních pohledů, nově jsme zařadili také možnost návrhu ve formě vizualizace ve 3D počítačovém programu Turbocad Professional.

Návrh ať už jednotlivých interiérových prvků, či interiéru jako celku, je vypracováván vždy na základě společné konzultace se zákazníkem.

Pokud se následně výroba realizuje v naší truhlárně, tak práce na návrhu včetně konzultací (výběr materiálů, kování, doporučení barevností,…) a postupných úprav návrhu je poskytován zcela zdarma.

Prohlédněte si námi vyrobený nábytek komerční nebo nábytek bytový a zůstaňte s námi.