Šatní skříně, skříně do ložnice a dětských pokojů, vestavěné skříně - prostě úložné prostory pro Váš byt a dům

Úložné prostory pro Váš byt a dům = vhodné prostorové umístění úložného nábytku + promyšlené řešení vnitřního úložného prostoru skříní.

Pro Váš byt, nebo dům, vyrobíme a namontujeme úložné prostory na míru danému prostoru, v souladu s Vašimi požadavky na vnitřní uspořádání tohoto nábytku. Je důležité prostor pečlivě zaměřit, abychom Vám dodali nábytek, který přesně pasuje do daných místností.

Zkušenosti se stavbami jsou takové, že v podstatě neexistuje naprosto rovná stěna, podlaha či úhel v prostoru chodby, pokoje, či jiné místnosti, do kterého bude nábytek nainstalován. Obzvlášť v případě návrhu a výroby vestavných skříní či jiných úložných prostor je tato předpříprava výroby atypického nábytku velmi důležitá a pro naší firmu je běžným úkonem.  

Vestavěná šatní skříň - dýha dub

Šatní skříně vestavné

  • Prostor chodby, předsíně, či jiných vstupních prostor v domě či bytě - to jsou místnosti, které je třeba zařídit nábytkem s úložnými možnostmi. Vyrobíme pro Vás skříňový nábytek vestavný, přímo na míru pro dané prostory.
Multifunkční variabilní úložný prostor pro studenta

Skříně a variabilní úložné prostory

do dětského či studentského pokoje

  • Úložný prostor pro dětské a studentské pokoje může mít mnoho podob, vždy však musí respektovat ergonomii a dobrou obslužnost v závislosti na věku a vzrůstu dítěte. Navrhneme a vyrobíme šatní skříň, zásuvkovou komodu, knihovničku či úložné boxy a skříně na hračky - to vše by v dětském či studentském pokoji nemělo chybět...
Skříň na míru s posuvnými dveřmi

Šatní skříně do ložnice, či pracovny

s posuvnými dveřmi

  • Skříně s posuvnými dveřmi - trend doby, který šetří místo tam, kde je třeba. Široké možnosti v sortimentu posuvných systémů dovoluje různé kombinace dveřních křídel a jejich uspořádání. Skříně s posuvnými dveřmi nabízejí komfort v obsluze a zároveň velkou variabilitu při navrhování různých možností rozměrů dveřních křídel, v závislosti však na vnitřním uspořádání úložného prostoru jeho vybavení.
Knihovna dýha dub, celoplošná knihovna na míru

Atypické knihovny, skříně, komody, police

  • Různé doplňkové kusy a kousky úložných prostor - knihovny, police, poličky, niky, komody a jiné soliterní doplňky, které dotvářejí prostor bytu a zároveň poskytují úložné prostory přesně podle Vašich požadavků.